STAVEBNÍ FIRMA ROKU
2019

Bystřická výrobní hala je pod střechou

Výrobní hala pro významného bystřického zaměstnavatele společnost Wera Werk má svoji hrubou stavbu včetně střešního a stěnového opláštění. Stavbu na pozemku o rozloze 5 500 m² jsme zahájili v září loňského roku, dokončena by měla být v listopadu.
Vedle prostoru pro výrobu vzniká také čtyřpodlažní přístavek sloužící jako sociální zázemí a pro nové administrativní prostory. Zaplní jej zasedací místnosti, denní místnost, šatny a kanceláře.
Celá nová hala dostane do vínku kompletní vzduchotechniku s částečnou rekuperací pro vytvoření lepších pracovních podmínek. Nová hala bude v závěru stavebních prací propojena krčkem se stávajícími prostory.

Aktuálně na stavbě probíhá dokončování střešního pláště administrativní budovy a výrobní haly, kde rovněž dokončujeme montáž stropních světlíků. Probíhá montáž elektrických rozvodů, rozvodů vzduchotechniky, zdravotechniky a ústředního vytápění. V administrativní budově aktuálně provádíme montáž sádrokartonových konstrukcí. Dokončujeme opláštění vnitřních a vnějších stěn budovy, současně s montáží plastových okenních výplní.

V následujících týdnech budou provedeny zemní práce se štěrkovým násypem pod podlahy, vodorovné hydroizolace s následným zhotovením drátkobetonové podlahy výrobní haly. Současně provádíme rozvody venkovní kanalizace s rozvody plynu a vody.