Volná pracovní místa

Hledáte stabilní zaměstnání s řadou benefitů? Nelíbí se vám současné pracovní podmínky? Přejete si být u vzniku unikátních staveb? Pojďte pracovat k nám!

Společnost PKS stavby a.s. ze Žďáru nad Sázavou patří k nejvýznamnějším stavebním firmám v České republice. Zaměstnáváme přes 300 pracovníků a realizujeme zajímavé projekty napříč celým stavebním sektorem. Postavili jsme desítky významných staveb, z nichž mnohé jisté znáte. Zjistěte, co stavíme, a podívejte se na realizované stavby. Kromě výstavby nových nemovitostí rekonstruujeme i památkově chráněné budovy.

Ve stavebnictví máme více než 50leté zkušenosti. Disponujeme vlastními výrobním kapacitami, moderním vozovým i strojírenských parkem. Podívejte, jakou techniku můžete u nás řídit.

Nabízíme atraktivní benefity

Práce ve společnosti PKS stavby a.s. přináší zajímavé zaměstnání na hlavní pracovní poměr po celý rok. Nabízíme atraktivní finanční ohodnocení, které doplňujeme celou řadou lákavých benefitů. Zároveň dbáme na odborný rozvoj našich zaměstnanců a jejich neustále zdokonalování. Nabízíme lepší práce za výhodnějších podmínek, které nikde jinde ve stavebnictví nejdete.

Kariéra u PKS stavby a.s. není pouhým zaměstnáním, ale příležitostí rozvíjet své zkušenosti a podílet se na budování dobrého jména společnosti. Podívejte se na naše volná místa.

Důvody, proč pracovat u PKS stavby a.s.:

  • hlavní pracovní poměr po celý rok
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • perspektivní práce u stabilního zaměstnavatele

Benefity:

  • týden dovolené navíc
  • stravenky
  • příspěvky na penzijní připojištění

Hledáme kvalifikované zaměstnance

Volná pracovní místa nabízíme jak pro dělníky, tak i kvalifikované zaměstnance. Pravidelně hledáme profese stavební inženýr, rozpočtář přípravář, instalatér, elektrikář, stavbyvedoucí či řidič – strojník.

Podívejte se na aktuální nabídky volných pracovních míst. Více informací k jednotlivým pozicím naleznete v .pdf souboru.

Staňte se součástí našeho týmu! Pracujte pro stabilního českého zaměstnavatele!

PKS stavby a.s. – budujte profesní kariéru ve stavebnictví.